Píše se o nás

11.5. 2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat děvčatům kadeřnicím a kosmetičkám za péči, kterou věnovaly dnes našim klientkám.

Na fotografie se můžete podívat na našich stránkách :-).

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Lucie Hovorková

ředitelka

ANNA ČESKÝ BROD, sociální služby 

 

 

 

25.5. 2015

Chtěla bych poděkovat za neuvěřitelně něžně - mateřský přístup všem profesorům , kteří nás provedli maturitou!!! A vůbec velké díky za to , že jsem mohla prožít dva báječné roky dálkového studia , kde jsem poznala nové přátelé a zažila plno skvělých zážitků :-) . Učení bylo moje velké mučení , ale po chodbách Čelakovické školy chodí dost kantorů , kteří to umějí vysvětlit prostě " lidsky !!!       

Iveta Křížková - Podnikání dálkové studium

 

 

 

Půvabná truhlářka Kateřina ovládla první kolo SUSO        - 3.2. 2016

 

Poprvé při veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA bylo zahájeno první postupové kolo jubilejního 20. ročníku soutěže SUSO. Mezi soutěžícími se objevilo také dívčí jméno Kateřina Erbenová ve dvojici s Ondřejem Cubrem z SOŠ Čelákovice. A o tomto páru bylo slyšet až do úplného konce. Postupně ovládli technické disciplíny a nakonec si došli i pro celkové vítězství. V Hale 6 si finálovou účast vybojovalo rovněž družstvo Filip Bradáč a Lukáš Lang z PČSSOU Praha 10. Vítězný smíšený tým své soupeře porazil rozdílem třídy a my se v září těšíme nejen na kvality mladých truhlářů, ale také na ženskou ozdobu finále. Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme nejlepším.

 

 převzato :  suso.cz/aktuality/detail?id=13175&utm_source=1901&utm_medium=w

 

 

 

 

 

Hvězdy prvního postupového kola -  3.2. 2016

První ocenění pro školy u soutěže SUSO při veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA 2016 za jejich pedagogickou činnost si odnesli zástupci SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice za obor zedník a mezi truhláři to byla SOŠ Čelákovice. Obě školy připravily své žáky doslova na jedničku.
 
převzato : 

suso.cz/aktuality/detail?id=13187&utm_source=1902&utm_medium=w