Píše se o nás

22.05.2020

Vážená paní ředitelko!

Dovoluji si Vám odeslat poděkování za práci Vašich studentek – Pavlíny Novotné, Terezy Kuchyňkové a Elišky Zourkové.

V uplynulém období, v době výskytu onemocnění COVID 19+ v České republice, se Vaše studentky rozhodly pomoci svou prací a přítomností v našem zařízení, v domově pro seniory Domov Na zámku Lysá nad Labem. Období to bylo velmi náročné jak pro zaměstnance, tak pro klienty. Vaše studentky se staly platnými členy našeho pracovního týmu. Pracovaly velmi pečlivě a spolehlivě, u klientů byly oblíbené a jejich pomoc byla velkým přínosem v období výpadku zaměstnanců a v období zvýšených opatření z nařízení vlády. Přestože nemusely, rozhodly se svůj volný čas naplnit smysluplnou pomocí a my si jich za to velmi vážíme.

Je mi jasné, že práce studentek je finančně podhodnocená, chvály tak není nikdy dost, proto ještě jednou moc děkuji za pomoc Vašich studentek a věřím, že i škola zohlední, při hodnocení tohoto pololetí, jejich pomoc v našem zařízení. Přeji Vám více takových studentů jako jsou Pavlína Novotná, Tereza Kuchyňková a Eliška Zourková, ne všichni byli v této náročné době ochotni pomoci nebo se při prvním výskytu nebezpečí zalekli a již nepřišli.

 

Děkuji a přeji hezký den Bc. Jaroslava Lochmanová.

 

Kraj Stredocesky
Bc. Jaroslava Lochmanová – vedoucí sestra
Domov Na Zámku Lysá nad Labem,
p
říspěvková organizace

 

11.5. 2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat děvčatům kadeřnicím a kosmetičkám za péči, kterou věnovaly dnes našim klientkám.

Na fotografie se můžete podívat na našich stránkách :-).

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Lucie Hovorková

ředitelka

ANNA ČESKÝ BROD, sociální služby 

 

 

 

25.5. 2015

Chtěla bych poděkovat za neuvěřitelně něžně - mateřský přístup všem profesorům , kteří nás provedli maturitou!!! A vůbec velké díky za to , že jsem mohla prožít dva báječné roky dálkového studia , kde jsem poznala nové přátelé a zažila plno skvělých zážitků :-) . Učení bylo moje velké mučení , ale po chodbách Čelakovické školy chodí dost kantorů , kteří to umějí vysvětlit prostě " lidsky !!!       

Iveta Křížková - Podnikání dálkové studium

 

 

 

Půvabná truhlářka Kateřina ovládla první kolo SUSO        - 3.2. 2016

 

Poprvé při veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA bylo zahájeno první postupové kolo jubilejního 20. ročníku soutěže SUSO. Mezi soutěžícími se objevilo také dívčí jméno Kateřina Erbenová ve dvojici s Ondřejem Cubrem z SOŠ Čelákovice. A o tomto páru bylo slyšet až do úplného konce. Postupně ovládli technické disciplíny a nakonec si došli i pro celkové vítězství. V Hale 6 si finálovou účast vybojovalo rovněž družstvo Filip Bradáč a Lukáš Lang z PČSSOU Praha 10. Vítězný smíšený tým své soupeře porazil rozdílem třídy a my se v září těšíme nejen na kvality mladých truhlářů, ale také na ženskou ozdobu finále. Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme nejlepším.

 

 převzato :  suso.cz/aktuality/detail?id=13175&utm_source=1901&utm_medium=w

 

 

 

 

 

Hvězdy prvního postupového kola -  3.2. 2016

První ocenění pro školy u soutěže SUSO při veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA 2016 za jejich pedagogickou činnost si odnesli zástupci SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice za obor zedník a mezi truhláři to byla SOŠ Čelákovice. Obě školy připravily své žáky doslova na jedničku.
 
převzato : 

suso.cz/aktuality/detail?id=13187&utm_source=1902&utm_medium=w