Exkurze v Psychiatrické nemocnici Bohnice - třídy SČ3 a SČ4.

Naše škola se prezentovalave dnech 14.+15.+16. února 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Vyhlášení soutěže "Poznej svého učitele"

Vernisáž obrazů a obrázků našich studentů.

 
 
 
 
 

 

 

Poslední zvonění 2016

A je to tady. Naše paní ředitelka školy vyprovází naše maturatny v poslední den školy po rozdání vysvědčení ze čtvrtého ročníku studia ze dveří školy. Přejem maturantům pevné nervy při maturitních zkouškách a mnoho úspěchů v jejich profesním a soukromém životě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Maturitní ples 2016 

Dne 12. března 2016 se konal náš Maturitní ples v Kulturním domě v Čelákovicích. Chceme poděkovat všem maturantům, učitelům a vedení školy, kteří se podíleli na organizaci plesu za skvělou přípravu plesu. Ples se všem účastníkům velmi líbil a užile jsme si jej až do rána. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adaptační kurz Kořenov 2015

 

 

Ve dnech 4.9 - 6.9.2015 absolvovali studenti nových prvních ročníků seznamovací adaptační kurz v rekreačním středisku Kořenov, chta Tučňák. Běhen dvou a půl dne se společně se svými novými třídními učiteli vzájemně poznali, seznámili se svými spolužáky. Současně při outdoorových aktivitách, které vedli zkušení lektoři, si vyzkoušeli nové způsoby zábavy. Všichni studenti byli během kurzu nadšeni a určitě si zpříjemnili začátek nového školního roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Den otevřených dveří 6 a 7.11.2015

Maturitní ples 2015 - 28.2.2015

 Návštěva Osvětim 

Den otevřených dveří 7 a 8.11.2014

Nové dílny odborného výcviku v roce 2014

Poslední zvonění 2014

Kurz Akrylátová modeláž nechtů.

Dne 20. 5. 2013 se žákyně oborů kosmetička a kadeřnice zúčastnily kurzu Akrylová modeláž nehtů. Tento kurz žákyním rozšiřil základní výuku oboru a tím i možnost nabídky poskytovaných služeb v těchto oborech. Kurz pro školu zajistilo Vzdělávací centrum firmy Primavera Andorrana s.r.o. v rámci  
výuky odborného výcviku.

 

 

 

 

 

 Poslední zvonění 2013 

A je to tady. 30. dubna 2013 proběhlo poslední zvonění, jeden ze závěrečných dnů na naší škole. Pro některé tak dlouho očekávaný okamžik, který si všichni zúčastnění dostatečně užili.

Přejeme všem maturantům, aby zažili ještě mnoho "zvonění" na dalších školách, na kterých plánují studovat a aby toto dnešní zvonění pro ně určitě nebylo to poslední, které na cestě ke svému vzdělání uslyší.

Přejeme si, aby dobře vzpomínali na naši školu. Nejenom na pozdní příchody a jiné průšvihy, ale i na to, že se tu něco naučili. Za chvíli bude začínat svatý týden (tzv. svaťák). Využijte všech pět dní k přípravě na maturitu a pamatujte na toto přísloví: „Někdo září, někdo v září“. Přejeme Vám, abyste všichni zazářili právě v tomto jarním maturitním termínu a nemuseli se ještě připravovat na září. Hurá do toho a přejeme mnoho úspěchů při maturitě.

Maturitní ples 2013

Dne 9.3.2013 proběhl Maturitní ples školy.

Za přítomnosti rodičů, přátel, sourozenců, dětí a učitelského sboru se představili maturanti z maturitních tříd SP4. MSM4. PO2, PO2D a PO3D. Všichni si ples velmi užili a nyní jim přejeme jenom pevné nervy a hodně pohody k vykonání maturitní zkoušky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Fotogalerie z akcí školy

Tato fotogalerie je prázdná.