Vážení studenti a kolegové. Informace k výuce na naší škole od 4. ledna 2021 do 9. ledna 2021.

Od pondělí 4. 1. do soboty 9. 1. 2021 probíhá výuka pouze distanční formou, učitelé podle rozvrhu LICHÉHO týdne budou zasílat podklady k učení, připojovat se s žáky on-line a v budově školy budou probíhat pouze individuální konzultace. Praktické vyučování je zrušené, žáci dostanou pouze teoretické úkoly.

V budově školy budou probíhat pouze individuální konzultace na doplnění učiva, na dopsání písemek, zkoušení a uzavření známek za 1. pololetí. 

Učitelé budou od pondělí 4. 1. 2021 do soboty 9. 1. 2021 žákům denního studia a studentům dálkového studia k dispozici v budově školy na základě domluvené schůzky mezi 8 a 16 hodinou.  Každý žák se po e-mailu domluví s učiteli na dni a hodině individuální návštěvy v budově školy. Konzultace pouze jeden učitel - jeden žák.

Čelákovice 30. 12. 2020                                                                                                                      Vedení školy.

 

 

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE od pondělí 7. 12. 2020, sudý týden:

Kolegové a žáci,

bohužel, nemůžeme se vrátit všichni najednou do školy k prezenční výuce. 

Musíme dodržovat rotační prezenční systém výuky v budově školy,  LICHÝ X SUDÝ týden.

Od pondělí 7. 12. 2020 budou chodit do školy prezenčně přesně podle rozvrhu výuční obory (žádné zkracování rozvrhu): Z1, Z2, N2, Z3, TR1, TR2, TR3, OP1, OP2,OP3, KA1, KA2, KA3.

Doporučuji praxi kadeřnic upravit od 8 do 14 hodin,  každá minuta praxe navíc je nad zlatoJ.

ZK1 chodí na každé praktické vyučování s třídou KA1 +KA2+KA3

Pozor změna: KA1 má ve čtvrtek 10. 12. VYV distančně.

 

Od pondělí 7. 12. 2020 se učí distančně (on-line) podle rozvrhu maturitní obory:

SČ1, SČ2, SČ3  + praktické vyučování, MC2 + praktické vyučování, MS3 + praktické vyučování.

Od pondělí 7. 12. 2020 chodí prezenčně do školy podle rozvrhu maturitní třídy SČ4, KO4, MC4  + pondělí a úterý praktické vyučování.

 

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE od pondělí 30. 11. 2020, lichý týden:

  • Žáci maturitních tříd a třídy konající závěrečné zkoušky ve školním roce 2021 (DENNÍHO, DÁLKOVÉHO, ZKRÁCENÉHO studia)  se učí podle rozvrhu prezenční formou (ve škole).
  •  Veškeré praktické vyučování se koná PREZENČNĚ (na externích pracovištích i na školních dílnách a v salónech). ŽÁCI VŠECH ROČNÍKŮ PODLE ROZVRHU NASTOUPÍ NA PRAXE, externí praxe funguje podle platných smluv. V případě změn Vás bude informovat ředitelka školy nebo paní Bc. Bezoušková.
  • Po celou dobu teoretické i praktické výuky platí zvýšená hygienické pravidla. Vstup do školy a na pracoviště v rozestupech, častá dezinfekce rukou, časté větrání (nosit teplejší oblečení). Vaší povinností je nosit roušky po celou dobu v budově školy a na praxích.
  • Pro ostatní žáky a studenty pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem nebo podle následujícího rozpisu:

 

Prezenční rotační výuka na naší škole funguje podle lichého a sudého týdne.

SČ1:     výuka na dálku podle rozvrhu (distančně)

SČ2:     výuka na dálku podle rozvrhu (distančně)

SČ3:     výuka na dálku podle rozvrhu (distančně), praxe podle možností pracoviště. Pokud   žák nemá možnost nastoupit na praxi, dostane DÚ od PhDr. Vašátové.

SČ4:     Učí se podle rozvrhu prezenční formou  - ve škole, bez TV

KO4:    Učí se podle rozvrhu prezenční formou  - ve škole, bez TV

MC4:   Učí se podle rozvrhu prezenční formou  - ve škole, bez TV

MS3:   výuka na dálku podle rozvrhu (distančně)

MC2:   výuka na dálku podle rozvrhu (distančně)

Z1:       od pondělí 30. 11. do čtvrtka 3. 12. praktické vyučování prezenčně – na školní dílně, v pátek 4. 12. uvidíme podle pokynu MŠMT

TR1:    od pondělí 30. 11. do čtvrtka 3. 12. praktické vyučování prezenčně – na školní dílně, v pátek 4. 12. uvidíme podle pokynu MŠMT

OP1:    úterý 1. 12. + středa 2. 12. praktické vyučování prezenčně na pracovišti, ostatní dny výuka na dálku podle rozvrhu (distančně)

INFORMACE K PREZENČNÍ VÝUCE od středy 25. 11. 2020

  • Žáci maturitních tříd a třídy konající závěrečné zkoušky ve školním roce 2021 (DENNÍHO, DÁLKOVÉHO, ZKRÁCENÉHO studia)  se učí podle rozvrhu prezenční formou (ve škole). Během úterý 24. 11. 2020 ředitelka školy zveřejní změny v rozvrhu (např. TV nahrazena maturitním předmětem).
  • Veškeré praktické vyučování se koná PREZENČNĚ (na externích pracovištích i na školních dílnách a v salónech). ŽÁCI VŠECH ROČNÍKŮ PODLE ROZVRHU NASTOUPÍ NA PRAXE, externí praxe funguje podle platných smluv. V případě změn Vás bude nejpozději v úterý 24. 11. informovat ředitelka školy nebo paní Bc. Bezoušková.
  • Po celou dobu teoretické i praktické výuky platí zvýšená hygienické pravidla. Vstup do školy a na pracoviště v rozestupech, častá dezinfekce rukou, časté větrání (nosit teplejší oblečení), POVINNOST NOSIT CELOU DOBU V BUDOVĚ ŠKOLY A  NA PRAXÍCH ROUŠKU.
  • Pro ostatní žáky a studenty pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.

 

Denní studium - distanční studium