Mechanik seřizovač 23-45-L/01 

 

- čtyřleté dálkové studium

- pro uchazeče se základním vzděláním

- 2x - 3x měsíčně ve škole

- možnost výběru z cizího jazyka - AJ, NJ, RJ

 

Studijní obor mechanik seřizovač je určen pro přípravu pracovníků pro řízení, seřizování, obsluhu a údržbu všech druhů a typů konvenčních a číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center, obráběcích linek a jejich příslušenství, jiné techniky prostřednictvím programovatelných automatů, k obsluze a programování výrobních strojů, zařízení a technologických pracovišť (strojů s číslicovým řízením a jejich technologických sestav, více profesních buněk, výrobních systémů sestavených z výrobních buněk, transferových linek apod.) vybavených výpočetní technikou, řídicími systémy NC a CNC.

Po skončení přípravy ve studijním oboru mechanik seřizovač, úspěšném vykonání maturitní zkoušky a po příslušné praxi je absolvent schopen samostatně obsluhovat, seřizovat popřípadě programovat konvenční a číslicově řízené obráběcí stroje, zařízení a výrobní linky.

Je schopen kontrolovat a měřit obrobky a ošetřovat příslušné pracovní nástroje. Může působit ve střední technické funkci provozního charakteru.

Po absolvování příslušné praxe a případných předepsaných zkoušek může samostatně podnikat v oboru.

 

Přihláška ke studiu -  Prihlaska_SS_2019_jine formy.pdf (143323)

                                                               Dotazník - nový DÁL..docx (51811)

Učební plán -               učební plán MSD.pdf (409912)

Potřebujete více informací? 

Napište email - sekretariatskola@seznam.cz